• ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۱۰/۰۴ 
  • کد خبر : ۱۸۹۳
دیدار مدیركل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان با مدیرعامل شركت توزیع نیروی برق استان
سرهنگ «محمدرضا کاظمی» مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس گلستان با «علی اکبر نصیری» مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان دیدار و گفت‌وگو کرد.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان؛ علی اکبر نصیری مدیرعامل شرکت ضمن گرامیداشت یاد و خاطره تمامی شهدای عزیزمان،تصریح کرد:نقش و اهمیت حفظ آثار و ارزشهای دفاع مقدس در پیشبرد و گسترش فرهنگ دفاع مقدس و ارزشهای آن و فضای ذهنی مردم بسیار می توانند نقش آفرینی نمایند.

وی در ادامه گذری هم بر اقدامات انجام شده از سوی صنعت برق جهت ارج نمودن یادو خاطره شهدا گفت : واگذاری انشعاب و تامین برق یادمان شهدا انجام شد که حقیقتا نیروهای این شرکت اقدامات جهادی را انجام داده اند.

در ادامه سرهنگ کاظمی مدیرکل حفظ آثار دفاع مقدس استان اضافه کرد: تاکنون شرکت توزیع نیروی برق گلستان اقدامات خوبی را به سرانجام رسانده ک انصافا جای تقدیر و تشکر را دارد و انتظاری که دوباره از این مجموعه داریم این است که برای تامین برق موزه دفاع مقدس که زیربنای ۴۱۷۰مترمربع دارد همچون قبل بیش از پیش کمک رسان این مجموعه باشند.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق استان در پایان اضافه کرد : تامین برق موزه دفاع مقدس نیز انشاله با انعقاد قرازداد در قالب نیرورسانی یا اهدایی با کمک دستگاه زیربط انجام خواهد شد

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0