• ساعت : ۰۷:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۱/۲۴ 
  • کد خبر : ۱۹۲۴
حمایت دادستانی جهت كاهش سرقت تاسیسات برقی گلستان
سرپرست شركت توزيع برق گلستان گفت: اقداماتی که مجموعه دادستانی در جهت حمایت از توزیع برق استان جهت کاهش سرقت تاسیسات برقی می دهد قابل تقدیر است

 

🔺به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ، سیداحمد موسوی در ديدار با دادستان عمومي و انقلاب مركز استان گفت: همكاري دادستاني در نهادينه كردن مصرف بهينه برق و رعايت الگوي مصرف و همچنين پيشگيري از سرقت تاسيسات برقي، بسيار اثر گذار است.

🔺سرپرست شرکت توزیع نیروی برق گلستان از تعامل بسيار مناسب عوامل وهمكاران دستگاه هاي قضائي و انتظامي استان با صنعت توزيع برق قدرداني كردو اظهار داشت: همكاري مجموعه هاي قضائي و انتظامي با اين شركت موجب شده تا در زمينه شناسائي و دستگيري سارقان سیم ها و شبكه هاي توزيع برق اقدامات شايسته اي صورت پذيرفته و فعاليت هائي نيز در زمينه اقدامات پيشگيرانه براي جلوگيري از سوء استفاده از برق هم به اجرا درآمده است.

 

🔺دادستان عمومي و انقلاب مركز استان ضمن ابراز خرسندي از وجود تعامل شايسته بين مجموعه قضائي و صنعت توزيع برق بيان داشت: هر چه امور محوله را درست تر و شايسته تر انجام دهيم، بيشتر مورد عنايت پروردگار متعال قرار گرفته و مردم هم رضايت بيشتري خواهند داشت.

🔺اسپانلو تصريح كرد: هر جا كه به وظائف درست عمل شده و قاطع كار كرده ايم، سودمندي بيشتري در برداشته و با ارائه خدمات شايسته به مردم، مي توانيم در اين توفيق الهي، بيش از پيش نقش آفريني كنيم و از همین امروز دستور اکید به تمام دادستانهای مستقر درشهرستانهای استان صادر می گردد تا باسارقان تاسیسات و شبکه های برق با اشد مجازات برخورد کنند.

🔺وي همچنین خاطرنشان كرد: مشكلات و چالش هائي كه در زمينه استفاده هاي غيرمجاز از برق وجود دارد، قطعاً مورد توجه دستگاه قضائي قرار دارد و با بهره گيري از اهرم هاي لازم و قانوني به آنها پرداخته خواهد شد.

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0