• ساعت : ۰۸:۲۳
  • تاريخ :
     ۱۴۰۱/۰۵/۰۸ 
  • کد خبر : ۱۹۶۵
️آسیب های جدی باران شدید به شبكه های برق گلستان
سرپرست شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : بارندگی شدید و اصابت صاعقه به تجهیزات و تاسیسات برقی در غروب روز 5 شنبه خسارت هایی به شبکه های برق استان وارد نمودند که خوشبختانه خاموشی های ناشی از این خسارت با تلاش بی وفقه همکاران رفع گردید.

سرپرست شرکت توزیع نیروی برق گلستان گفت : بارندگی شدید و اصابت صاعقه به تجهیزات  و تاسیسات برقی در غروب روز 5 شنبه خسارت هایی به شبکه های برق استان وارد نمودند که خوشبختانه خاموشی های ناشی از این خسارت با تلاش بی وفقه همکاران  رفع گردید.

به گزارش روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گلستان ؛ سید احمد موسوی گفت : در پی هشدار اداره کل هواشناسی مبنی بر بارش باران شدید و رعد و برق ، اکیپ های عملیاتی این شرکت در سرتاسر استان در آماده باش کامل قرار گرفته بودند که در این بارندگی شدید تعداد 30 فیدر 20 کیلوولت مورد خسارت  و قطع  گردیده که  در قالب 13 اکیپ بالغ بر 210 نفر ساعت تلاش توانستند  نسبت به رفع  خاموشی های ناشی از قطعی فیدرهای برق اقدام نمودند.

وی افزود :این خاموشی ها 90 مگاوات –ساعت انرژی توزیع نشده به شرکت تحمیل نمودند و عمده موارد خسارت دیده شده دررفتگی جمپر ،پارگی سیم ناشی از سقوط درختان بر روی شبکه های برق، پانچ مقره و خروج پست های فوق توزیع بودند.

موسوی اضافه کرد : بیشترین موارد خسارت به شبکه های برق درشهرستانهای گرگان ، آق قلا  و کردکوی بودند که خوشبختانه این خاموشی ها رفع گردید و در حال حاضر کلیه خطوط شبکه های توزیع حالت پایدا دارند و در هیج جای استان خاموشی ناشی از  باران و طوفان نداریم. و همچنان کلیه همکاران عملیاتی در سراسر استان جهت خدمت رسانی بهتر به هم استانی های گرامی در آماده باش کامل هستند.

 

نویسند: فرزاد فرح بخش

امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0