عنوان گروه خبري / اخبار .
  • ساعت : ۰۰:۰۰
  • تاريخ :
     ۱۴۰۰/۰۲/۱۷ 
  • کد خبر : ۱۸۲۱
دیدار مدیرعامل توزیع نیروی برق استان گلستان با نماینده ولی...
مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان گلستان و هيئت همراه با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه گرگان ديدار و گفتگو كردند....
مدير عامل شركت توزيع نيروي برق استان گلستان و هيئت همراه با نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه گرگان ديدار و گفتگو كردند.
به گزارش روابط عمومي شركت توزيع نيروي برق گلستان ؛ علي اكبر نصيري مديرعامل شركت در اين ديدار گفت : با توجه به كاهش شديد منابع آبي و ظرفيت توليد نيروگاه هاي برق آبي ، كمبود انرژي برق در سال جاري بيش از ۲.۵ برابر سالهاي قبل است.
وي افزود : كاهش مصرف ۵۰ درصدي ادارات به استان ها ابلاغ شده و اگرميزان مصرف در تابستان كاهش پيدا نكند ناگزير به اعمال خاموشي هستيم.
نصيري اظهار اميدواري كرد با همكاري مناسب مشتركين صنعتي، كشاورزي و تجاري و خانگي صرفه جويي در مصرف برق، تابستان امسال با مديريت منطقي و حداقل خاموشی سپري شود.
در ادامه مديرعامل شركت توزيع نيروي برق گلستان گزارشي از اقدامات انجام شده طي سال اخير در حوزه هاي برقرساني به روستاها ، كاهش خاموشي ها ،توسعه شبكه هاي برق رساني ، مديريت مصرف و بهره وري از انرژي هاي نو و تجديد پذير ، كاهش تلفات و ... ارائه نمود.
نماينده ولي فقيه در گلستان و امام جمعه گرگان در اين ديدار ضمن تقدیر از اقدامات شركت توزيع نيروي برق استان گفت : مردم تا كنون در صنعت برق در حوزه مديريت مصرف بخوبي همراهي كردند و انشاله امسال هم با مديريت مصرف خود ، بيش از پيش اين صنعت را ياري خواهند نمود.
آيت ا... نورمفيدي اضافه كرد : شركت توزيع نيروي برق نيز بايستي به مردم توجه داشته باشند و با توجه به شرايط كشور و روبرو شدن با ويروس منحوس كرونا ، چون از نظر اقتصادي در تنگنا هستند، مي طلبد که بيش از پيش مردم را ياري نمايند.
امتیاز :  ۰ |  مجموع :  ۰

برچسب ها

    6.0.15.0
    V6.0.15.0